Major Fukk - Dzień 2.

2016-07-28 14:48:56, komentarzy: 1

 

To jest Major Fukk, dzień drugi.

Dzisiaj wpadł do nas w odwiedziny Pakas a.k.a Paksu Own Flou, jeden z członków nieistniejącego już, ale z całą pewności legendarnego opolskiego składu Kultórwa, w którym zaczynali swoją przygodę z muzyką m.in. Jarecki oraz DJ BRK. Jeżeli nie wiesz co to Kultórwa, to tu macie link do ich chyba największego hitu.

Niefart, pech, szczapa; podczas podłączania "kieszokowego" studia Paksa spaliła się końcówka mocy w Unitrze WS-503, przez co nie było dźwięku na studio, mogliśmy tylko siedzieć przy słuchawkach, co nieco mija się z celem. Nie nakręciliśmy tym razem żadnego materiału muzycznego, ale za to sporo sobie porozmawialiśmy, powysuwaliśmy różne wnioski i, jako stare wygi, ponarzekaliśmy nieco na kondycję dzisiejszego hip-hopu. Materiał nagrany to ponad dwie godziny rozmowy, do której w pewnym momencie dołączył się Ematei Duch. Dostajecie jednakże tylko jej fragment. Być może w przyszłości opublikuję większą część tej rozmowy.

 

p.s. Juajtra jest już u pana elektronika na 3Maja w Oleśnicy, więc niebawem wróci na swoje miejsce i będzie buczeć dalej w Major Fukk.

 

 

Kategorie wpisu: wywiad
« powrót

Dodaj nowy komentarz

  • Natka 20:57, 28 lipca 2016

    Kurde szukam słuchawek i puszczam sobie całe 16 min bo przez zepsuty głośnik w telefonie mało słyszałam. Dawać mi tu całe 2 h! Paksu tęskno za Tobą mam nadzieje ze za niedługo spotkamy się gdzieś pewno na emigracji i będa kolejne godziny przegadane po buchu! Dobrze mówisz, dobrze mówicie chłopaki! Wrzucam na sluchawy i słucham dalej! Wielkie pozdro ode mnie i Biedy! Yo!

    Odpowiedz
Kreator stron www - przetestuj!